BRITA MOLIN. "Klip, snitblomst", litografi, signeret EA og dateret -76.

496937. BRITA MOLIN. "Klip, snitblomst", litografi, signeret EA og dateret -76.

Billedareal 48 x 38 cm. Ydermål 79 x 67 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Brita Molin (1919–2008)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Brita Molin (1919–2008)

Antal besøg: 746