SPEJL MED KONSOLBORD, rokokostil, 20. århundrede.

496850. SPEJL MED KONSOLBORD, rokokostil, 20. århundrede.

Forgyldt. Spejl, ca. 136x52 cm. Bord, stenplade, længde ca. 55, bredde 23, 67 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 694