SKAB, teaktræ, 3 sektioner, midten af det 20. århundrede.

496748. SKAB, teaktræ, 3 sektioner, midten af det 20. århundrede.

Tilhører formentlig ikke, længde 91, bredde 42, total højde 175 cm.

Brugsslitage og mindre hjørneskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 599