LARS BOETHIUS. Olie på Panel, signeret og dateret 63.

496475. LARS BOETHIUS. Olie på Panel, signeret og dateret 63.

Ca. 23x32 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 23x32 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 422