Kommode, gustaviansk stil, 1800-tallet.

496422. Kommode, gustaviansk stil, 1800-tallet.

3 skuffer. Spidse ben. Hvidmalet med forgyldt dekor. Trækhåndtag af messing.
Længde 103 cm, bredde 48 cm, højde 93 cm.

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 421