SKAB, anden halvdel af det 20. århundrede.

496362. SKAB, anden halvdel af det 20. århundrede.

Fineret med bøg. To hængslede glasdøre. Fire hylder. To skuffer under hylden. Længde 78. Bredde 61. Højde 189 cm.

Have på. Ridser og mærker. To luger mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 357