BERTIL VALLIEN. Glasskulptur, hvid, signeret Sample BV.

496145. BERTIL VALLIEN. Glasskulptur, hvid, signeret Sample BV.

Høj 32 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Bertil Vallien (Født 1938)

Få foretaget en gratis vurdering!

Høj 32 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Bertil Vallien (Født 1938)

Antal besøg: 543