SKULPTUR, signeret, Calle Örnemark.

495682. SKULPTUR, signeret, Calle Örnemark.

54 x 47 cm.

Brugsslitage. Tør pick.

Få foretaget en gratis vurdering!

54 x 47 cm.

Brugsslitage. Tør pick.

Antal besøg: 874