JOHAN HILDING. Landskab. Signeret og dateret og 1954.

495527. JOHAN HILDING. Landskab. Signeret og dateret og 1954.

Landskab, olie på lærred.
25x28 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Landskab, olie på lærred.
25x28 cm.

Ingen anmærkninger.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besøg: 359