GULV, Stiernsund, GB, 1900-tallet.

495503. GULV, Stiernsund, GB, 1900-tallet.

Højde 196 cm.
Bredde 42,5 cm.
Bevægelse mærket Stiernsund BG Sund.

Brugsslitage, ridser, en finerskade i øverste højre kant, styk medfølger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 196 cm.
Bredde 42,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.652