HYLLER, 2 stk., udskåret snit, århundredeskiftet 1800/1900.

49521. HYLLER, 2 stk., udskåret snit, århundredeskiftet 1800/1900.

Længde 120 cm og 80 cm.

Brugsslitage.
Revne i ryggen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 120 cm og 80 cm.

Brugsslitage.
Revne i ryggen.

Antal besøg: 2.079