BOGHYLDE, første halvdel af det 20. århundrede.

495041. BOGHYLDE, første halvdel af det 20. århundrede.

Hylde med senere belysning.
Højde 145 cm.
Længde 179 cm.
Bredde 39 cm.

Brugsslitage.
Senere malet.
Ikke-funktionstestet belysning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Hylde med senere belysning.
Højde 145 cm.
Længde 179 cm.
Bredde 39 cm.

Brugsslitage.
Senere malet.

Antal besøg: 574