494918. SALVADOR DALI. EFTER. Dansen.
Salvador Dali (05/11/1904 Figueres - 01/23/1989 Figueres); Farvelitografi på optaget papir, dateret formentlig 1980'erne, signeret øverst i midten i trykket, uindrammet. mål ca. 50x66 cm.