SALVADOR DALI. EFTER. Dansen.

SALVADOR DALI. EFTER. Dansen.
494918. SALVADOR DALI. EFTER. Dansen.

Salvador Dali (05/11/1904 Figueres - 01/23/1989 Figueres); Farvelitografi på optaget papir, dateret formentlig 1980'erne, signeret øverst i midten i trykket, uindrammet. mål ca. 50x66 cm.

Mindre alderstegn.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre alderstegn.

HannoVerum
Antal besøg: 3.555