DAYBED, læder, anden halvdel af det 20. århundrede.

494826. DAYBED, læder, anden halvdel af det 20. århundrede.

Efter sigende købt hos Hedbergs i Vinslöv. Længde 200, bredde 90, ryghøjde 66 cm.

Mindre Brugsslitage. Et par mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.778