BOGHYLDE, Art Deco, 1920'erne/30'erne.

494788. BOGHYLDE, Art Deco, 1920'erne/30'erne.

Fineret med limet birk. Udskåret indretning. To sektioner med flytbare hylder. Længde 165. Bredde 38. Højde 125 cm.

Have på. Ridser og mærker. Der mangler hyldestøtter til 3 hylder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 693