FOLKE OLSSON. SOFA, fineret, eg, Bodafors, mærke, 1961.

494731. FOLKE OLSSON. SOFA, fineret, eg, Bodafors, mærke, 1961.

Mærket Bodafors Design Folke Olsson Lavet i Sverige 1961.
Længde ca 76 cm.
Bredde ca 198 cm.
Højde ca 62 cm.
Sædehøjde ca 44 cm.

Slitage og ridser, falmet betræk.
Fyld tørret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 76 cm.
Bredde ca 198 cm.
Højde ca 62 cm.
Sædehøjde ca 44 cm.

Fyld tørret.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.631