KANDE, glas og rattan, 20. århundrede.

494708. KANDE, glas og rattan, 20. århundrede.

Højde ca 20 cm.

Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 20 cm.

Slitage, ridser.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 304