Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionsverket Engelholm
Kunst
Malerie
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olie på lærred, "Motiv fra Gripsholm" signeret Brink, dateret 1897.
494699. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olie på lærred, "Motiv fra Gripsholm" signeret Brink, dateret 1897.
64 x 90 cm.
Vis hele teksten
Have på.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
64 x 90 cm.
Vis hele teksten
Have på.
Auktionsverket Engelholm
Antal besøg:
499