JOHAN LUNDGREN. Engmotiv, olie på lærred, signeret.

494658. JOHAN LUNDGREN. Engmotiv, olie på lærred, signeret.

45x51 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Johan Lundgren (1920–1989)

Få foretaget en gratis vurdering!

45x51 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Johan Lundgren (1920–1989)

Antal besøg: 692