REJSEGARDEROBE, første halvdel af det 20. århundrede.

494286. REJSEGARDEROBE, første halvdel af det 20. århundrede.

Metal sko. Indretning til opbevaring af tøj. Længde 77. Bredde 50. Højde 25 cm.

Brugsslitage. Pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. Pletter.

Antal besøg: 421