LOFTSLAMPE, første halvdel af det 20. århundrede.

494211. LOFTSLAMPE, første halvdel af det 20. århundrede.

Stel af messing. Dekoration af patineret metal. Kopper af uigennemsigtigt glas. Fem lyspunkter. Diameter omkring 72. Højde ca 62 cm.

Ikke funktionstestet. Overfladeslitage. en kop med en revne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 266