JERNSENG, 1800/2000 årh.

JERNSENG, 1800/2000 årh.
494166. JERNSENG, 1800/2000 årh.

På hjul. Længde 195, bredde 94 cm, endehøjde 111 og 144 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 677