BORD, SVINEVATTER OG LINDDUG, 1800-tallet.

494124. BORD, SVINEVATTER OG LINDDUG, 1800-tallet.

Bord, 1800-tallet, højde 76, diameter 47 cm.
Grisevogter, 1800-tallet, højde 70 cm.
Hørklæde, diameter 115 cm.

Bord med mærker, pletter og mindre skader.
Grisevogter med Brugsslitage.
Hørklæde, mindre brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Hørklæde, diameter 115 cm.

Grisevogter med Brugsslitage.
Hørklæde, mindre brugsspor.

Antal besøg: 1.033