PEL, ræv, anden halvdel af det 20. århundrede.

49406. PEL, ræv, anden halvdel af det 20. århundrede.

Størrelse 38/40. Ryglængde 120 cm. Mærket Sakis Fur design, Tranås Sverige.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Antal besøg: 1.398