CORNEILLE VAN BEVERLOO. Farvelitografi, signeret Corneille 98.

49404. CORNEILLE VAN BEVERLOO. Farvelitografi, signeret Corneille 98.

Figursammensætning, 75 x 55 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.691