MÄRTA MÅÅS FJETTERSTRÖM. Tæppe "Bruna heden", rölakan.

493921. MÄRTA MÅÅS FJETTERSTRÖM. Tæppe "Bruna heden", rölakan.

Signeret ABMMF. 207 x 127 cm.
Lavet efter 1941. Komponeret i 1931.

Vipper mangler/beskadiget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret ABMMF. 207 x 127 cm.

Vipper mangler/beskadiget.

Antal besøg: 1.984