SØLV OG NYSØLV, 20. århundrede.

493889. SØLV OG NYSØLV, 20. århundrede.

Pebernødder og suppeske, sølv. Lysestager, 2 par og mere, nysølv.

Brugsslitage. Pebernødder med buler. Reparer på svampeske. Skrå lette manchetter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 714