TILBEHØR og MELODIKA, Hohner.

TILBEHØR og MELODIKA, Hohner.
493755. TILBEHØR og MELODIKA, Hohner.

Harmonika Erica, Made in Switzerland Melodika-alto, Made in Germany, med æske.

Tommelfingerbåndet på harmonikaen mangler, lille revne, ellers i god stand Melodisk Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.094