HALMØBLER, 4 stk., slutningen af det 20. århundrede.

493730. HALMØBLER, 4 stk., slutningen af det 20. århundrede.

Kommode, skohylde, hattehylde og spejl. Malet. Kommode med messingbeslag og tre skuffer. Agenturlængde 83. Bredde 40. Højde 74. Sko- og hattehylde længde 104. Spejlet måler ca 118 x 69 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 584