BORDLAMPE midt i det 20. århundrede.

493655. BORDLAMPE midt i det 20. århundrede.

Led skrivebordslampe orange/krom. Højde 41 cm.

Brugsslitage, el-system skiftet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 616