TÆPPE, Tekke Bochara, 20. århundrede. 230 x 155 cm.

493514. TÆPPE, Tekke Bochara, 20. århundrede. 230 x 155 cm.

Medaljoner mod rød baggrund.

Brugsslitage, lidt slidt i kanterne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Medaljoner mod rød baggrund.

Antal besøg: 565