OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kobberpind, signeret "S. Augustinus", Järvsö Prästgård i provinsen, 18/1900-tallet.

493455. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kobberpind, signeret "S. Augustinus", Järvsö Prästgård i provinsen, 18/1900-tallet.

Billedmål 29 x 22 cm, ydermål 56,5 x 46,5 cm. Stel, art nouveau med dekoration i relief i form af valmuer.

Motiv uden anmærkninger, Stel med Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 553