BORDLAMPER, messing, et par, anden halvdel af det 20. århundrede.

493443. BORDLAMPER, messing, et par, anden halvdel af det 20. århundrede.

En mærket Made in Sweden 6224, en mærket EB 6224, Højde 42 cm til lampeholder.

Brugsslitage, en plastring knækket.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.037