VÆGDEKORATIONER, udskåret træ, 20. århundrede.

493298. VÆGDEKORATIONER, udskåret træ, 20. århundrede.

Længde 44 - 75,5 cm.
Bredde 18,5 - 19 cm.

Malet og forgyldt træ med orientalsk motiv.

Brugsslitage, skader, reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 44 - 75,5 cm.
Bredde 18,5 - 19 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 369