CAMPHOR CHEST, Asien, sidste halvdel af det 20. århundrede.

493198. CAMPHOR CHEST, Asien, sidste halvdel af det 20. århundrede.

Længde 103, bredde 53, højde 53 cm.

Brugsslitage og lås mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage og lås mangler.

Antal besøg: 436