BOGERYDE, eg tidligt i det 20. århundrede.

492947. BOGERYDE, eg tidligt i det 20. århundrede.

To låger og to skuffer.
Indretning af skiløbere.
Højde 185 cm Bredde 105 cm Dybde 38 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

To låger og to skuffer.
Indretning af skiløbere.

Brugsslitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besøg: 569