VÆGLAMPE, messing og prismer, midten af det 20. århundrede.

492933. VÆGLAMPE, messing og prismer, midten af det 20. århundrede.

Prismer fra Bohemia Glass, Tjekkoslovakiet Højde 36, bredde 33 cm.

Mindre slitage og ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 541