INDKØB, 2 stk, lertøj, 1800/2000 årh.

492789. INDKØB, 2 stk, lertøj, 1800/2000 årh.

Såkaldt "Hjemrejsehund" og kat. Højde ca 9-14 cm.

Mindre krakelering i glasur. Et Kantstødt ved møntkastet på hunden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 278