492695. RUD THYGESEN / JOHNNY SÖRENSEN. Lænestole, 12 dele, "Congress series".
Læderindtræk. Bredde 54 cm. Dybde 50 cm. Ryghøjde 84 cm.
Forskellige skader på rattan rygsøjlen. Slitage, overfladeridser. Forskellige puder. Flertallet sidder med omfattende skader.