BÆLTE, hvidmetal med halvædelsten, orientalsk, 20. århundrede.

492650. BÆLTE, hvidmetal med halvædelsten, orientalsk, 20. århundrede.

Længde 80 cm. Bredde ca 3,2 cm.

Slitage, mindre belægning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, mindre belægning.

Antal besøg: 531