MIKAEL KIHLMAN. Ætsning.

MIKAEL KIHLMAN. Ætsning.
492637. MIKAEL KIHLMAN. Ætsning.

Bybillede med due. Signeret og nummereret 123/240 ex 28x23 cm.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Antal besøg: 563