HAVELÆNESTOLE, 3 stk., rattan.

492507. HAVELÆNESTOLE, 3 stk., rattan.

Slutningen af det 20. århundrede.

Slitage og snavset polstring.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og snavset polstring.

Antal besøg: 387