BORDSLAMTER, 1 par, hvidlakeret metalplade/krom.

492485. BORDSLAMTER, 1 par, hvidlakeret metalplade/krom.

Falkenbergs belysning.

Brugsslitage og den ene mangler en skrue og spændingsstift.

Få foretaget en gratis vurdering!

Falkenbergs belysning.

Antal besøg: 533