DOSA, messing, dateret 1764.

DOSA, messing, dateret 1764.
492013. DOSA, messing, dateret 1764.

Længde 10,5, bredde 9 cm.

Slitage, skader, reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 10,5, bredde 9 cm.

Antal besøg: 427