WILLIAM NORDING. Olie på Panel. Landskab, signeret.

491899. WILLIAM NORDING. Olie på Panel. Landskab, signeret.

Cirka 16 x 22 cm.

Brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 16 x 22 cm.

Brugstilstand.

Antal besøg: 423