ÅKE ROLFSTADIUS. BORD, mosaik, signeret Å Rolf.

491780. ÅKE ROLFSTADIUS. BORD, mosaik, signeret Å Rolf.

Længde ca 65 cm.
Bredde ca 63 cm.
Højde 54,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 65 cm.
Bredde ca 63 cm.
Højde 54,5 cm.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 4.102