SKÅL, glas, Sigurd Persson, Kosta, sign.

491615. SKÅL, glas, Sigurd Persson, Kosta, sign.

Signeret “Kost 77318 sig.p."24 x 24 cm.

Uvæsentligt slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uvæsentligt slid.

Antal besøg: 470