Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Garpenhus Auktioner
Kunst
Malerie
SVEND NIELSEN. Kvinde i rød kjole, olie på lærred, signeret og dateret 1982.
491575. SVEND NIELSEN. Kvinde i rød kjole, olie på lærred, signeret og dateret 1982.
Mål 77x57 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Mål 77x57 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Garpenhus Auktioner
Antal besøg:
291