DAME CERTINA MED ARMBÅND 18K, totalvægt ca. 29,4 gr.

491306. DAME CERTINA MED ARMBÅND 18K, totalvægt ca. 29,4 gr.

Urets diameter er omkring 2 cm. Ridser i glasset. Indgraveret "For nidkærhed og ærlighed i rigets tjeneste" på bagsiden af godset.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 612